Termékek

Gyártók

Klímaméretező

Számolja ki, milyen hűtőteljesítmény szükséges az ingatlanának klímatizáláshoz

Fűtési költség kalkulátor

Számolja ki, milyen fűtőteljesítmény és éves költségvonzat szükséges az ingatlanának fűtéséhez

Érdekesnek találta?
Ossza meg ismerőseivel!

Daikin elégedettség

Állás: értékesítő Nincsenek termékek

Értékesítési munkatársat keresünk

KASSAI-KLÍMA Kft. 1173 Budapest, Pesti út 256.
Tel.: 06 1 609 4452

Feladatok:
Klíma, hőszivattyú, szellőztető berendezések értékesítése a meglévő és új ügyfelek részére,
Viszonteladói hálózat kiépítése, a meglévő ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás, az aktuális igények felmérése,
szállítmányok logisztikázása értékesítési akciók előkészítése, hirdetések, levelezések
WEBÁRUHÁZ folyamatos kezelése, értékesítési forgalmak vezetése.

Elvárások:
szakirányú végzettség (kereskedelmi, gépipari, villamossági, informatikai min.
középfokú végzettség)
önállóság, problémamegoldás, kreativitás, terhelhetőség
határozott, magabiztos kiállás,
felelősségteljes, megbízató munkavégzés,
vevőorientált, gyakorlatias hozzáállás,
fizikai terhelhetőség
B kategóriás jogosítvány,
felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Internet, stb.)

Előnyök:
angol/ német/ ismerete,
Klíma, hőszivattyú, szellőztető berendezések értékesítésben való jártasság,
raktározásban szerzett tapasztalatok

Amit nyújtunk:
versenyképes bejelentett fizetés + jutalék
mobiltelefon, céges autó
lehetőség szakmai tréningeken való részvételre,
hosszú távú, biztos munkahely

Fényképes önéletrajzot kérünk, nettó bérmegjelöléssel

Nincsenek termékek ebben a kategóriában.